Odpowiednie ciśnienie w oponach oraz dopasowanie ich rodzaju do warunków klimatycznych na lato i zimę to jedne z najważniejszych czynników mających wpływ na bezpieczeństwo podróży samochodem.

Na wyposażeniu naszego warsztatu samochodowego w Piotrkowie posiadamy zmieniarkę do opon oraz automat do ich wyważania, również na duże felgi.

Wulkanizacja

Wymiana opon w Piotrkowie

Przeprowadzamy wymianę opon w samochodach osobowych i dostawczych, zarówno na obręczach stalowych jak i aluminiowych.
Na życzenie klienta dostarczamy również nowe opony najpopularniejszych w Polsce marek. W naszym asortymencie znajdziemy coś na każdą kieszeń.

Felgi stalowe i aluminiowe

W naszej ofercie posiadamy duży wybór opon i felg wielu producentów, a na zamówienie możemy także sprowadzić towary, które zwykle nie są w naszej regularnej ofercie.

Nie wiesz jak dobrać odpowiednie opony bądź felgi? Nasz specjalista pomoże skompletować zestaw dostosowany do twojego pojazdu oraz portfela.

Zakres usług wulkanizacji:

  • wymiana opon na felgach stalowych i aluminiowych
  • kontrola ciśnienia w oponach
  • naprawa opon
  • wyważanie kół

Geometria i zbieżność kół

Rozregulowana zbieżność, niepoprawna geometria kół czy zły stan zawieszenia mogą znacząco obniżyć bezpieczeństwo podróżowania oraz przyśpieszyć zużycie opon. Jak często należy dokonywać kontroli i na czym ona polega? Przeczytaj więcej w zakładce geometria zawieszenia.